ATM (Abone Takip Merkezi)

Kendi İşinizi Kurun

Özgürce çalışma saatlerini planlayarak, mevcut olan işinize ek gelir imkanı sağlayabilirsiniz. Sattığınız tüm hizmet ve ürünlerden ayrı ayrı prim kazanır, yüksek kazanç fırsatını yakalayabilirsiniz. ATM Bayisi olarak satış yeteneklerinizi geliştirirken yeni bir sosyal çevreye sahip olabilir, kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

Kolay Satış

Bayilik sistemimizi sizler için en iyi şekilde kurguladık. Bayilerimiz online sistemleri üzerinden birçok hizmetin satışını rahatlıkla yapabilir. Satış yaparken sadece hizmeti isteyen tüketicinin iletişim bilgilerini bize göndermeniz yeterli. Uzman ekibimiz giriş yaptığınız tüketiciyle iletişime geçer; evrak, sözleşme ve diğer bütün işlemler firmamız tarafından tamamlanır. Sizler sadece müşterilerinizin istediği markanın girişini yapın, gerisini bize bırakın. Sizlerde giriş yaptığınız işler üzerinden prim kazanırsınız.

Kazanç Fırsatları

Uzman ekibimiz sektörü yakından takip eder ve tüm fırsatları inceler. Her geçen gün genişleyen hizmet ve ürünlerimizin satışını yaparak ek kazanç sağlayabilirsiniz. Kendi ekibinizi kurarak daha da çok kazanıp hedeflerine ve hayallerine ulaşabilirsin! ATM Bayisi olarak sağladığınız kazançla birikim yapabilir, hayalinizdeki tatile çıkabilir, aile bütçene katkı sağlayabilir, kendini ve sevdiklerini mutlu edebilir ve en önemlisi ekonomik özgürlüğünüzü kazanabilirsiniz.

Facebookta Paylaş