Kurucu Hikayesi : İ.Tekin ÖZBELLİ

Farklı Teknolojilerdeki Başarılardan Oluşan Yapı;

1993-1998 Yılına Kadar Toptan Tekstil ve Gıda Pazarlama Firmaları Kurmuş,
2000 Yılında Sektör Değiştirerek Reklam Ajansı Kurmuş
2002 Yılında Doğan Telekom'da Voip Network Saha Satış Direktörlüğü Yapmış,
2003 Yılında Hür Sigorta A Acenteliği Yapmış ve Türkiye Geneli Çok Sayıda Alt Bayiler Oluşturmuştur.
2003 Yılında Faturatime Firmasını Kurarak Türkiye'deki Sistematik Yapılı İlk Ödeme Sistemi Firmalarından Biri Olmuştur. Türkiye Genelinde 613 Adet Bayi Sayısına 5 Yıl İçinde Ulaşmıştır.

2008-2009 Yılında İlk Banka Anlaşmalı Fatura Ödeme Merkezlerinin Bayiliklerini Oluşturmuştur (Multimerkez ortaklığı). 2011 Yılında Bayi Sayısı 1.600 'den Fazla Olmuştur. 

Sektörün Kanunlar ve Yasalar Üzerine İnşa Edilmesi İle Kurum ve Banka Tecrübelerini Geliştirmek İçin 2011'de Banka Anlaşmalı Merkezi İstanbul Olan Başarılı Bir Firmada Genel Koordinatör Olarak Görev Almış ve Bu Firma Adına Kurum Anlaşmaları Gerçekleştirmiştir.
2012-2013 Yıllarında Yine Türkiye'de Kendini İspatlamış Banka Anlaşmalı Teknoloji Çözümler Üretebilen Değerli Bir Firmada Genel Koordinatör Olarak Görev Almış ve Kiosk Projelerini Özel ve Resmi Kurumlara Mobil Çözümler Olarak Sunmuş ve Kabul Ettirmiştir.
27.10.2013 İtibari ile TamTelekom Hizmetlerini Kurmuş ve Büyük İş Ortaklığı İmzalamıştır. Bu Ortaklık Üzerine Banka Anlaşmaları Yapılmış ve Kurum Bazında Anlaşmalar İmzalanmaya Devam Etmektedir. 

01.01.2016 Tarihinde ATM(Abone Takip Merkezi) nin Tüm Bağlantılarını Kurmuş ve Sektördeki Tüm Tecrübesini Aynı Çatı Altında Birleştirip (İnsanların kendi ayakları üzerinde durmasını sağlamak,meşhur bir ÇİN Atasözün'de yerini bulan "BANA BİN BALIK VERECEĞİNE,BİR BALIK TUTMASINI ÖĞRET" Anlayışı ie Bu Büyük Projeye Start Vermiştir.

2017'de ÖZBELLİGRUP LTD.ŞTİ  Tüm Şirketlerini ve Projelerini Tek Çatı Altında Toplayarak,Arge, Yazılım, Reklam, Pazarlama, Hukuk Departmanlarını Sınırsız Destekleyerek Kiosk,Dijital ve Mobil Teknoloji Çözümleri Üzerine Proje Bazlı Birçok Çözüm,Strateji İş Ortaklığı ve Ödeme Sistemleri Sektöründe Birçok Değerli Firmaya Danışmanlık Yapmaya Devam Etmektedir.

2017-2018 Blockchain - Mobil -İnternet te Ticaret - Nesnelerin İnterneti Üzerine İş ve Çözüm Ortaklığına Devam Etmektedir.

2020 Herkese Market Çoklu Multi Level Marketing Yazılımı Geliştiricisi ve Kurucusudur.

2021 Dijital Work  Dijital Teknolojileri Kurmuş  Mobil ve Dijital  Üzerine Tüm Tecrübeleri Tek Çatı Altında Birleştirmiş ve Çözüm Ortaklıklarına Devam   Etmektedir.

 

Değerlerimiz:
Farkı Yaratan Yüksek Performansla Çalışıp, Toplumsal ve İnsani Değerlere Saygılı, En Az Hata, En Yüksek Kalite ile İş Yapan, Firmamıza ve Müşterilerimize Karşı Sorumluluk Sahibi, Faaliyet Alanında Hizmet Kalitesi Yüksek, Müşteri Memnuniyeti Odaklı ve Mobil Teknolojiler Konusunda Hizmet Sunan Bir Kuruluştur.
  
Hedeflerimiz:

 
Kendini Sürekli Yenileyen, İnceleyen, Araştıran, Analiz ve Sentezler Yapabilen, Tüm Çalışanların Önce Kalite ve Müşteri Memnuniyeti Felsefesini Benimsediği, Dünü Bugüne, Bugünü Yarına Bağlayan Köprülerin Kurulduğu, Yönetici, Personel ve Müşterilerimizle Birlikte Çevrede, Bölgede ve Ülkemizde, Model Bir İşletme Olmaktır.